Hakkımızda 3

Biz Kimiz?

CEYLAN ŞEHİRCİLİK HAKKINDA

Sadece yapı değil, yaşam kuruyoruz! Hayatınıza değen projeler...

İstanbul merkezli şirketimiz,
yurtiçi ve yurtdışında farklı kategorilerde birçok projeyi hayata geçirmiştir.

Şirketimiz değer odaklı, açık, şeffaf ve dürüst ilkeleri doğrultusunda ‘inşaat öncesi program yönetimi’, ‘tasarım geliştirme’, ‘uygulama’, ‘denetim ve kalite kontrol hizmetleri’ gibi geniş bir yelpazede hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketin önemli hedeflerinden biri de insana ve çevreye önem veren nitelikli yaşam ve iş alanlarının inşa edilmesidir. Ceylan Şehircilik ve Yapı üstlendiği tüm projeleri tasarımdan tamamlanıncaya kadar deneyimli uzman teknik kadrosu ile hayata geçirmektedir. Şirketimiz tüm projelerinde işbirliğine ve istişareye dayalı, yeni tekniklerin kullanılması, uygun maliyetli çözümlerin hayata geçirilmesi için çaba harcanmaktadır. Şirketimiz kullanıcı/müşteri odaklı olup güvenli, kaliteden ödün vermeyen, sürdürülebilir ve esnek mekânların inşa edilmesini hedeflemektedir. Projelerin, müşteri memnuniyetini karşılamada maksimum potansiyele sahip olmasına, istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmesine, çevresel ve sosyal unsurları dikkate alarak biçimlenmesine önem verilmektedir. Ceylan Şehircilik ve Yapı inşaat sektöründe tecrübesi ve uzmanlığı ile kalite odaklı uzun vadeli istikrarlı büyümeye odaklanmıştır.
Image
Image
Ceylan Sehircilik

Misyon, Vizyon, Değerler

Misyonumuz

How all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and we will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings.

Vizyonumuz

Who do not know how to pursue pleasure rationally encounter consequences that are extremely pain anyone who loves or pursues or desires to obtain.